Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti, soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Dobrý den, dnes je středa 20. září 2017

Košík je prázdný

podklad-hlavicky
home
e-mail
kontakty
eshop skleníky a zahradní program
Polykarbonát >

Způsoby platbyZpůsoby platby

Platba při převzetí zboží / dobírka  

Platba při převzetí je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak za zboží zaplatit. Pracovníkovi dopravce, který vám zboží přiveze, uhradíte kupní cenu hotově. Při tomto způsobu platby se k ceně zboží připočítává poplatek 100 Kč za výběr hotovosti (jedná se o poplatek dopravci za výběr a manipulaci s hotovostí).

Hotově na prodejně  

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně.

Platební kartou po internetu  

Pokud zvolíte tento způsob platby, počkejte až vás bude kontaktovat náš operátor a pošle vám veškeré podklady k provedení platby - zálohovou fakturu a kontakt na webovou platební bránu LANIT PLAST.  
Na platební bráně LANIT PLAST budete vyzváni pouze k zadání variabilního čísla dokladu, který platíte a k zadání sumy. Pak vás systém automaticky přesměruje na zabezpečené stránky banky ČSOB, kde provedete vlastní platbu.
Přijímáme běžné platební karty (VISA, VISA ELEKTRON, MASTERCARD, MAESTRO).

Platební kartou na prodejně 

Při osobním vyzvednutí zboží na prodejně zaplatíte platební kartou. Přijímáme běžné platební karty (VISA, VISA ELEKTRON, MASTERCARD, MAESTRO).

Bankovním převodem - předem

Pokud zvolíte tento způsob platby, počkejte až vás bude kontaktovat náš operátor a pošle vám veškeré podklady k provedení platby - zálohovou fakturu. Pak běžným příkazem z účtu provedete platbu.

Pomocí účtu PaySec (pouze pro klienty ČSOB)

Pokud zvolíte tento způsob platby, počkejte až vás bude kontaktovat náš operátor a pošle vám veškeré podklady k provedení platby - zálohovou fakturu a kontakt na webovou platební bránu LANIT PLAST.
Na platební bráně LANIT PLAST budete vyzváni pouze k zadání variabilního čísla dokladu, který platíte a k zadání sumy. Pak vás systém automaticky přesměruje na zabezpečené stránky ČSOB banky systému PaySec, kde provedete vlastní platbu.

© 2012 LANIT PLAST, s.r.o. | Veškerá práva vyhrazena | Havai - tvorba webových stránek